از دکتر بپرسید

الت - پرسش ۱۹۶۳۲

  • تصویر کاربر من جمعه ۱۴ آبان ۰( ۴ هفته پیش) تعداد بازدید: ۱۶ مثانه
    دکتر سلام من یک مشکلی از یک سال پیش داشتم این بود که بعضی موقع ها مثلا روی کلاس نشته بودم بعد یهو حس میکردم یچیز زیر الم مثل شوک میزنه به پشت الت بعد رفتم دکتر تشخیص داد که طبیعیه مال اعصابه بعد فلوکسیتین وسرترالین داد بعد گفت مال اعصابه فرستادم پیش دکتر روان شناس یه مد زیر نظر اون بودم بعد دیگه قرص هاشو مصرف نکردم الان رفتم دکتر و کلو میپرامین ۱۰ وپروپرانول ۱۰دادم من ۱۶ سالمه یکو نیم ساله اینطور شدم بعد از وقتی که اینطور شدم صورتم تیره شده زیر چشمام سیاه شده اسخوان هام درد میکنن چشمام بد شده مو هام چرب شده و... وحس میکنم همه به خاطر اینه ایا درسته این فکرم؟ مشکلی دارم به خاطر چیه دکتر لطفا کمکم کنید ممنونخیلی وقت پیش تو سن دوازده سالگی تا به مدت یک سال خودرضایی میکردم اینجا مشکلی است ایا ممنون.".
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور جمعه ۱۴ آبان ۰( ۴ هفته پیش)

      مشکلی وجود نداره 

سوال بپرسید  مشاوره تلفنی  صفحه اصلی