دکتر ولی پور
متخصص و فوق تخصص اورولوژی

از دکتر بپرسید

علت اختلال نعوظ - پرسش ۱۵۸۹۶

 • تصویر کاربر پرسشگر یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹( ۱ ماه پیش) تعداد بازدید: ۱۸ کلیه
  سلام آقای دکتر من فکر میکنم اختال نعوظ دارم و متاسفانه اعتیاد به خودارضایی دارم (هر روز یک بار به مدت ۱۰ سال) یه سری سوال داشتم ممنون میشم اگه جوابش رو بدید و اما سوال ها :
  ۱- من هر روز بعد از بیدار شدن از خواب نعوظ صبح گاهی دارم و مدت زمانش کمه اکثر ۳۰ ثانیه هستش یا نهایتا یک دقیقه ، به نظرتون مشکل اختلال نعوظم از لحاظ جسمی هست بازم ؟
  ۲- به غیر از موقع تماشای فیلم پورن (مخصوصا تو این ۱.۵ سال گذشته از هر وقت دیگه فیلم پورن بیشتر تماشا شده و فقط خود ارضایی با تماشای فیلم پورن انجام شده تو این ۱.۵ سال گذشته ) تو حالت های دیگه چه نشسته یا ایستاده ، بدون تماشای فیلم پورن نعوظ کامل خیلی سخت انجام میشه و بعد شم زود آلت شروع به شل شدن میکنه و انزال به زور صورت میگیره اونم وقتی که آلت نیمه شق هستش و فقط با دست راست این کار میتونه انجام بشه ( با دست چپ انزال همراه با تماشای پورن انجام میگیره اونم خیلی سخت و بدون تماشای پورن هم اصلا انزال صورت نمیگیره و اختلال نعوظ هم هست حتی اگه خودم رو بکشم ) در حالی که قبل از این یک و نیم سال گذشته خیلی راحت با تصور مسائل جنسی تو هر حالتی راحت تحریک شده و نعوظ کامل صورت گرفته و از دست نمی رفت و انزال هم انجام میشد ، علت این عدم نعوظ کامل یا زود از دست رفتنش و انزال با آلت نیمه شق چیه ؟ آیا شرطی سازی جنسی شده به نظرتون؟
  ۳- در ما بین این ده سال حدود ۲ سال میزان خود ارضایی یکمی کمتر بود به جای هر روز یه بار مثلا دو روز یه بار بود ، با ترک خود ارضایی و ورزش کردن به صورت مستمر و کاهش وزن چقدر طول میکشه تا عوارض خود ارضایی از بین بره ؟
  ۴- با تکنیک استارت استاپ میتونم زمان انزالم رو تا دوبار کنترل کنم و دو سه دقیقه به عقب بندازم ، آیا این روش ضرری نداره ؟
  ۵- علامت اصلی یا به قول معروف شاه علامت بیماری پیرونی از اولین روز یا ساعتی که فرد احساس میکنه دچارش شده چیه ؟ آیا درد هستش ؟
  ۶- علت اصلی اختلال نعوظ من چیه بالاخره ، شرطی سازی جنسی (روحی ، روانی ) یا جسمی ؟

  ممنون از شما به خاطر جواب به این سوال ها ، لطفا جواب سوال ها رو مثل من با شمارشون مشخص کنید و جواب کامل داده بشه
  1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹( ۱ ماه پیش)

   تو همش فکر و ذکرت سکس هست به همین دلیل مشکل دار شدی ولش کن خودش خوب میشه زودتر هم ازدواج کن که این همه مشکل با سکس نداشته  باشی