دکتر ولی پور
متخصص و فوق تخصص اورولوژی

از دکتر بپرسید

قرص فیناستراید یک میلی گرم - پرسش ۱۵۴۸۳

  • تصویر کاربر حامد جمعه ۲۴ بهمن ۹۹( ۲ هفته پیش) تعداد بازدید: ۱۷ پروستات
    سلام
    من ۴۶ سال دارم و برای کاهش ریزش مو سه ماه قرص فیناستراید استفاده کردم که عوارضی برایم ایجاد شد از قبیل:
    ریزش موهای ساق پا
    کاهش پرتاب منی
    مشکل در نعوظ کامل
    نشت ادرار با سرفه یا عطسه
    الان یک ماهه که قرص رو قطع کردم ولی مشکلات برطرف نشده
    در ضمن اردیبهشت ماه پیش از مصرف قرص آزمایش کامل انجام دادم مشکلات فقط بالا بودن آنزیم های کبدی بود و بقیه موارد اوکی بود
    کبد چرب گرید ۳ هستم و کم کاری تیروئید کنترل شده دارم
    و وزنم ۱۲۶ کیلو و قدم ۱۸۵ سانتیمتر است
    سوالم اینه که با گذشت زمان مشکلم حل میشه یا باید اقدام خاصی انجام بدم
    متشکرم
    1. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور پنجشنبه ۲۳ بهمن ۹۹( ۲ هفته پیش)

      ۶ ماه صبر کنید اگر بهتر نشد مراجعه حضوری داشته باشید 

    2. تصویر کاربر حامد جمعه ۲۴ بهمن ۹۹( ۲ هفته پیش)
      سلام
      من یادم اومد که تو این سه ماه سه بار برای لیزر منطقه بکینی اقدام کردم.
      آیا همه عوارضی که گفتم برای قرص فیناسترایده یا ممکنه بعضیاش عوارض لیزر و اثرش روی پروستات باشه
      چون روی پروستات و بیضه هارم لیزر کرد.
      ممنونم از وقتی که میگذارید
    3. تصویر کاربر دکتر رضا ولی پور جمعه ۲۴ بهمن ۹۹( ۲ هفته پیش)

      لیزر تاثیری نداره اثر فیناستراید هست